Jen si tak ležet a hubnout

07.01.2010 14:00

Tohle byl vždycky můj sen. Ono ne že bych se celé hodiny nedokázala válet a v hlavě si laskat a hýčkat tu sladkou myšlenku na hubnutí. Jen ty výsledky se pochopitelně nedostavily.

Co vám chci ale povědět, že možné to tedy je. Není to zrovna levná záležitost, ale tady je potřeba si jedním dechem odpovědět otázkou: Ve srovnání s čím? S paklíky tabletek na hubnutí? Se všemi těmi báječně umělohmotnými stroji, které v TV shopech předvádějí modelky, co na sobě nemají gram přebytečného tuku a tváří se, jak je to všechno snadné? S tunami dietních potravin, do nichž se vždycky nějakým řízením náhod nakonec přimíchaly tu čokoládka, tu sladká tyčinka nebo třeba rovnou pytlík buchet?

Nemluvě o operacích, které vám z žaludku udělají rychlou průchozí zónu či rovnou nějakou tu plastiku. Liposukce? Bolestivé, opravdu zatraceně drahé a navíc nikdy ne docela beze stop.

Na tohle všechno zapomeňte, buďte jen vytrvalí a jděte si lehnout do BB Studia a nějaké to kilíčko u nich nechejte. No fakticky. A nejen to. Ještě větší efekt než hubnoucí je zpevnění a to, milé dámy, pokud už máte třicítku za sebou, neříkejte, že neoceníte s kapesníčkem v ruce a slzou dojetí v oku?

„Jsme především zdravotnické zařízení a až teprve na druhém místě kosmetické,“ řekla k tomu majitelka BB Studia Judita Halvová. „Personál je komplexně vyškolený a ke každému klientovi přistupujeme naprosto individuálně s ohledem na jeho potřeby, zdravotní stav i věk. Žádný program není úplně stejný, každému sestavíme balíček přímo pro něj na míru. Výsledky si potom klient snadno porovná podle vstupních údajů a fotografií. Oblíbené PŘED a PO, ale i když jsou tyto objektivní výsledky příjemné, ještě větší radost obvykle naši zákazníci mají z toho, co jim říkají jejich známí nebo jak na nich plandá oblíbené oblečení.“

Tady bych mohla skončit s dovětkem: „Běžte si to vyzkoušet, uvidíte, co všechno si pro vás připraví.“ A jestli jste líní jen tak zvednout zadek od počítače a někam se vydat, můžete nejdříve mrknout na jejich webovky www.bbstudio.cz.

Jen tak namátkou: Lymfodrenážní kalhoty. Na jakém principu fungují, to už vám ochotně vysvětlí přímo ve studiu. Kromě hubnoucího účinku mají vliv i na natékání nohou. Jednou jsem  ze studia nebyla schopna doklopýtat k autu, protože mi neustále padaly boty, v nichž jsem o pár hodin předtím do studia naprosto suverénně dokráčela! Byly to pěkné, červené lodičky a od té doby jsem je holt neměla na nohách.

Ještě větší efekt pozorujete, když do těch zvláštních nafukovacích kalhot, které se k vám pomocí vzduchových polštářků přitisknou jak kojenec k bradavce, tak do těch vlezete napatlaná nějakým tím účinným zábalem. Úplně cítíte, jak vrstva krému nebo třeba bahenní zábal hřeje a tím pádem účinky toho, co s vámi provádějí  lymfodrenážní kalhoty od kotníků až po břicho, se prima násobí.

Můj oblíbený přístroj však zůstává Mastershape řečený „šejpík“. Elektrické impulzy, které správně směrovány a v široké škále stupňů obtížnosti působí na hubnutí, na cvičení i na celulitidu. Na všechno je pochopitelně program zvlášť a ty impulzy jsou také docela jiné.

Přístroj, na který jsem se nikdy netěšila - a ani vy nebudete - je „espéemko“, tedy Vacu-Press. Zato jsem si ho nikdy nenechala ujít - ani vy nenecháte. I tohle je primárně na hubnutí a proti pomerančové kůži, ale především jsem nikdy v životě neměla tak pevnou pokožku - hlavně na nohách a na břichu!

Tak co, dámy, zkusíte to?

Abych nezapomněla, najdete je jen pár desítek metrů od stanice Háje a trefíte tam snadno. Je potřeba dodávat, že kdo dřív přijde, ten si dohodne snadněji termíny, které mu budou vyhovovat?

 

Jitka Přikrylová (autorka je spisovatelka a stálá klientka kosmetického salonu Beauty Body Studio)

 

Novinky

19.03.2018 17:23
Připravili jsme pro vás super březnovou akci. Masáž dle vlastního výběru nyní s 50% slevou.
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Novinky kadeřnictví

24.10.2017 14:14
Vážení zájemci, máte poslední možnost v tomto roce absolvovat náš rekvalifikační kadeřnický kurz,...
03.07.2017 13:29
Letní kadeřnický rekvalifikační kurz nabízí poslední dvě volná místa! Neváhejte a přihlašte se....
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>