NOVĚ V SALONU BBS - DOKTOR BIO

21.05.2013 15:56

Představujeme Vám novou řadu doplňků stravy zn. DOKTOR BIO.

  • V kosmetickém salonu BBS se můžete setkat s potravinovými doplňky  s obsahem ACAI
  • a čtyřmi druhy zpevňujích mlék s obsahem ACAI na tvarování postavy.
  • Klientky, které již si tyto produkty zakoupily se setkaly s vyjímečnými vlastnostmi této rostliny a máme na ni jen pozitivní reakce.

Dnes si představíme 1. produkt

 

Acai superovoce z Brazílie

Acaí nabíjí tělo i mysl energií, ale také velice efektivně zrychluje metabolismus, spalování tuků, přináší pocit sytosti a tím celkově napomáhá hubnutí. Aktivní látky neutralizují toxiny vyplavené do krevního oběhu z tukových  vrstev a odvedou je efektivně z těla. Vysoký podíl vlákniny navíc podporuje vylučování nežádoucích látek z těla, což vedek dalšímu snížení hmotnosti .ACAI SLIM

Acai Slim představuje velice kvalitní doplněk stravy na podporu hubnutí, který kombinuje čistě přírodní extrakty a funguje na několika principech. Pro úspěšné a dlouhodobé hubnutí je zapotřebí potlačit chuť k jídlu tak, aby došlo ke zmenšení porcí jídla a vytvořily se nové stravovací návyky, díky kterým se snižuje váha a do budoucna se vyvarujeme jojo efektu. Další důraz musí být kladen na očistu a správnou funkci střev, kde se obzvlášť u obézních lidí hromadí v průběhu času kalové nánosy o hmotnosti až několika kil. Úspěch Acai Slim tkví samozřejmě také v čistotě extraktu a vysokému obsahu Acai berry. To zajišťuje přísun antioxidantů, dochází ke zvýšení pocitu energie, zrychluje se metabolismus a spalování tuků, a tím se celkově podporuje hubnutí. Aktivní látky neutralizují toxiny vyplavené do krevního oběhu z tukových  vrstev a odvedou je efektivně z těla.Tento produkt kombinuje sílu Acai berry a dalších dvou exotických extraktů, které patří mezi nejefektivnější při snižování hmotnosti – guarany a garcinie.
 

Guarana roste v brazilských deštných pralesech a po dlouhá staletí slouží jihoamerickým indiánům jako povzbuzující prostředek a zdroj energie. Obsahuje především theobromin, vitamin C, B, rostlinné silice, pryskyřice, katechinové třísloviny, theofylin, tanin a kofein, který na rozdíl od kávy nedráždí a nepřekyseluje žaludek a uvolňuje se postupně – během 6 až 8 hodin. Guarana je díky schopnosti zvyšovat odbourávání tuku a tlumit pocitu hladu hojně využívaná při dietách zaměřených na redukci váhy. Slouží tedy jako spalovač tuku, silný antioxidant, stimulant a energetické tonikum.
 

Garcinie  se běžně vyskytuje v Asii, kde se mimo jiné využívá v tradiční ajurvédské medicíně. Je zdrojem biologicky aktivní HCA  (kyseliny hydroxycitrónové), která zabraňuje procesu tvorby tukové tkáně – tzv. lipogeneze, příznivě ovlivňuje metabolismus tuků a cukrů, zvyšuje produkci glykogenu v játrech, snižuje tvorbu cholesterolu, ale také velice úspěšně tlumí pocit hladu. Z průzkumů vyplývá, že garcinie nejlépe funguje v případech, kdy se přejídáme z důvodu stresu, úzkosti, deprese atd. Urychluje signály do mozku, které informují o pocitu nasycení, a tak zabraňuje nadměrné konzumaci jídla.
Je zapotřebí zmínit několik dalších informací o hlavní složce - tedy Acai berry, které je jednou z nejkomplexnějších plodin světa. Jedná se o ovoce přirozeně se vyskytující pouze v Amazonském pralese, kde historie užívání sahá stovky let zpět. Původní indiánské kmeny jej používají jako silný zdroj síly a energie, pro komplexní čištění těla a zabránění předčasného stárnutí organismu. Nejnovější vědecké výzkumy prokázaly mimořádné složení a extrémně vysoké hodnoty antioxidantů, dokonce nejvyšší ze všech druhů ovoce na světě.  Acai poskytuje bohatý komplex vitamínu A, B1, B2, B3, B6, B12, C, D a E, dále chrómu, hořčíku, zinku, železa, vápníku, Omega 3, 6 a 9 nenasycených mastných kyselin, bílkovin, vlákniny, rostlinných sterolů a mnohých dalších látek.
Kromě ochranné funkce před volnými radikály, která již byla popsána, dochází k čištění střev, bez něhož tělo nemůže být zdravé a správně fungovat. Toto jde ruku v ruce s lepším zažíváním, snížením váhy a hladiny cholesterolu. Dokonalý komplex základních aminokyselin se značným množstvím minerálů a stopových prvků přispívá ke zdravé pleti, správné funkci svalů a také jejich regeneraci. Dále je podporována činnost buněčných membrán, což pomáhá hormonům, nervovým mediátorům a inzulínovým receptorům pracovat co nejefektivněji.

 

Novinky

19.03.2018 17:23
Připravili jsme pro vás super březnovou akci. Masáž dle vlastního výběru nyní s 50% slevou.
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Novinky kadeřnictví

24.10.2017 14:14
Vážení zájemci, máte poslední možnost v tomto roce absolvovat náš rekvalifikační kadeřnický kurz,...
03.07.2017 13:29
Letní kadeřnický rekvalifikační kurz nabízí poslední dvě volná místa! Neváhejte a přihlašte se....
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>