Nový přístroj na trvalou epilaci v BBS

23.08.2013 23:07

Milí klienti,


od září budeme u nás v BBS provádět trvalou epilaci novým přístrojem, který kombinuje IPL a radiofrekvenci. Tato nejmodernější ošetřující technika umožňuje díky unikátním technologickým parametrům a chladícímu mechanizmu efektivně a bezbolestně ošetřit všechny typy kůže a většinu typů chloupků. Individuálně je možno nastavit řadu parametrů pro ošetření každého jednotlivého fototypu pokožky, struktury chloupků i různých ošetřovaných tělesných partií. IPL přístroj exceluje při omlazení pleti, odstranění pigmentových anomálií, léčbě akné, odstranění drobných červených rozšířených žilek, depilaci, která je doživotní.


A jak přístroj funguje?
IPL vytváří při ošetření světelný paprsek o specifické vlnové délce, který se zachytává v pigmentu kůže, krevním barvivu či v cibulce chloupků dle vlnové délky paprsků, který terapeut navolí. Pulzy ovšem působí pouze na kořínek chloupku a okolní tkáň není vůbec zasažená, díky tomu se jedná o zcela bezbolestnou metodu! S každým zábleskem dojde ke zničení stovek vlasových kořínků. Vlasové kořínky se neobnovují, dochází tedy k trvalému odstranění chloupků.
Každý chloupek má fázi růstovou a klidovou. Pouze chloupky v růstové fázi mohou být zničeny. Někdy se chloupky nachází v klidové fázi, proto je nutné opakované ošetření. Při dalším ošetření se chloupek bude nacházet ve fázi růstu a bude moci být odstraněn. Chloupek je tedy trvale odstraněn po sérii ošetření (jedná se o cca 3-5 návštěv). Doba trvání jednoho ošetření závisí na povrchu ošetřované části těla a kolísá mezi 5 minutami a 1 h
.

 

Těšíme se na Vaši návštěvu.

 

Terapeutky BBS

 

Novinky

19.03.2018 17:23
Připravili jsme pro vás super březnovou akci. Masáž dle vlastního výběru nyní s 50% slevou.
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Novinky kadeřnictví

24.10.2017 14:14
Vážení zájemci, máte poslední možnost v tomto roce absolvovat náš rekvalifikační kadeřnický kurz,...
03.07.2017 13:29
Letní kadeřnický rekvalifikační kurz nabízí poslední dvě volná místa! Neváhejte a přihlašte se....
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>