PRYČ S CELULITIDOU !Účinný program nově v BBS

13.03.2017 20:48

ANTI-CELULITIDNÍ PROGRAM od prestižní italské značky Diego dalla Palma. 

Celulitida je estetický problém, který trápí velkou většinu žen (podle výzkumů je to až 90 procent žen). Zajímavostí však je, že celulitidou mohou být postiženi i muži.

Proto jsme dlouho vybírali tu nejlepší a nejúčinnější péči. Kombinací speciální drenážní masáže a domácí péče docílíte překvapujících výsledků, které jsou viditelné již po prvním ošetření.

ANTI-CELULITIDNÍ MASÁŽ

Jedná se o drenážní masáž s efektem na celulitidu.

Vmasírováním k tomu určených produktů na postižená místa se zmobilizuje lymfatický systém, stimuluje se mikrocirkulace. Díky masáži se odstraní přebytečné tekutiny a toxiny z těla, zabraní se dalšímu rozvoji tukových buněk, modeluje se tkáň a zjemňuje pomerančová kůže.

 

K podpoře maximálního efektu velmi doporučujeme domácí péči, kterou zvolíme dle typu a rozsahu celulitidy. S domácí péčí ochotně poradí naše terapeutka.

Celulitida je klasickým problémem trápícím ženy plnoštíhlé, ženy bez kil navíc, ale i muže. Platí však, že v případě vysoké nadváhy je celulitida více viditelná. Krom zdravé životosprávy a pohybu můžete proti celulitidě bojovat i vhodnou tělovou kosmetikou obsahující aktivní látky jako např. kofein, pomerančové listí, mátu, echinaceu, mořské řasy a jiné stimulující buňky k postupnému zeštíhlování. Díky obsahu detoxikačních látek produkty napomáhají k rychlejšímu odbourávání projevů všech 3 stupňů celulitidy. Péče obsahuje přírodní látky a působí také proti zadržování vody v těle.

 

 

 

S výběrem vhodné domácí péčí ochotně poradí naše terapeutka.

 

 

Cena 1 ošetření ( se zábalem) 2.000 

Cena 1 ošetření  (s bandáží)    2.200

Novinky

19.03.2018 17:23
Připravili jsme pro vás super březnovou akci. Masáž dle vlastního výběru nyní s 50% slevou.
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Novinky kadeřnictví

24.10.2017 14:14
Vážení zájemci, máte poslední možnost v tomto roce absolvovat náš rekvalifikační kadeřnický kurz,...
03.07.2017 13:29
Letní kadeřnický rekvalifikační kurz nabízí poslední dvě volná místa! Neváhejte a přihlašte se....
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>