reference - kadeřnický rekvalifikační kurz

15.06.2017 11:32

15. června 2017

Moc děkuji lektorce kadeřnických kurzu za úžasný a profesionální přístup,vlídnost a trpělivost. Z kurzu si odnáším spoustu vědomosti, které v budoucnu spotřebím a krásných vzpomínek a zážitků. Přeji paní Taťáně Jiříkové hodně zdraví a osobních úspěchů.                                                                                                                                                             

Halyna - Ukrajina

20. prosinec 2016

Nad výberom rekvalifikačného strediska som váhal dlhšiu dobu, rozhodol som sa pre BBS Academy. A chybu som naozaj neurobil. Po naozaj osobitom a profesionálnom prístupe školiteľky Táni sa mi podarilo uspieť a stať sa kaderníkom! Avšak tu cesta nekončí ,školiť a vzdelávať v obore, je potrebné aj naďalej.

Oliver - Bánská Bystrica

 

12. prosinec 2016

V listopadu jsem absolvovala rekvalifikační kurz kadeřnictví. Mojí lektorkou byla Taťana Jiříkova. Ona je úžasná lektorka, dobře vysvětluje a ke každému má osobní přístroj. Na tomto kurzu byla velmi přátelská atmosféra, tam jsem se naučila spoustu zajimavých střihu a technik. Tento kurz moho jen doporučit!

Karina - Praha

12. prosinec 2016

Když jsem vybíral kadeřnický kurz, tak jsem se bál, abych vybral ten správný. Beauty Body Studio kurz mě nadchl v tom, že tam učí podle nejprestižnějších kadeřnických akademií. Kurz vede velmi příjemná mladá paní jménem Taťána, která z kurzu udělala procházku růžovou zahradou. Hned po kurzu jsem nastoupil do velmi dobrého salonu a můžu konečně dělat to, co mě baví. Kurz všem vřele doporučuji.

Jaroslav - Veltrusy

23. listopad 2016

Kadeřnický kurz v BBS ACADEMY mě velmi mile překvapil a splnil má očekávání. Profesionální a přesto lidský přístup, přehledné výukové materiály, trpělivost lektorky, možnost pořízení kadeřnických potřeb. Skvělá parta lidí se zapálením pro věc :-). Úžasné 2 měsíce praxe, které stály za to!

Irena - Praha

22. březen 2016

Hledáte-li rekvalifikační kurz v oboru kadeřník, vřele doporučuji BBS Academy, ul. Kosmická 745, Praha 4 - Háje. Jsem absolventka této akademie v čele se skvělou učitelkou pání Táňou Jiříkovou, která se mi a mým kolegům po celou dobu kursu plně a svědomitě věnovala a dalá nám tolik znalostí a zkušeností v oboru, že se nemusíte stydět pracovat ve špičkových kadeřnických salónech.

 Martina - Kamenice

22. březen 2016

Dobrý den paní Judito. Včera jsem u vás úspěšně absolvovala kadeřnický kurz. Jsem moc ráda, že jsem si našla právě vaše kadeřnictví byla jsem absolutně spokojená jak s osobním tak profesionálním přístupem k nám klientům. Pod vedením lektorky Táni Jiříkové jsem získala odborný výklad a i praktická výuka byla vedena velmi profeionálně. Táňa je milá a šikovná školitelka a touto cestou děkuji ji i Vám byla jsem moc spokojená a do dalších let vám přeji hodně úspěchů a spousty spokojených klientů. S pozdravem.                                                                  

                                                                                                                            Jiřina - Benešov

6. březen 2016

V letošním roce jsem absolvovala kadeřnický prodloužený kurz a mohu jen doporučit. Mojí lektorkou byla Taťána Jiříková. Je to skvělá, úžasná osoba na tom správném místě. V tomto kurzu jsem se naučila spousty zajímavých technik, za které byste museli zbytečně platit na dalších školení u jiných značek. Touto cestou bych chtěla Táně moc poděkovat.

Andrea - Doksy

Novinky

19.03.2018 17:23
Připravili jsme pro vás super březnovou akci. Masáž dle vlastního výběru nyní s 50% slevou.
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Novinky kadeřnictví

24.10.2017 14:14
Vážení zájemci, máte poslední možnost v tomto roce absolvovat náš rekvalifikační kadeřnický kurz,...
03.07.2017 13:29
Letní kadeřnický rekvalifikační kurz nabízí poslední dvě volná místa! Neváhejte a přihlašte se....
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>