TRENÉRKY BBS RADÍ: JAK NAJÍT ZTRACENOU MOTIVACI NA CVIČENÍ

08.08.2013 11:42

Neustále se odhodláváte začít cvičit, ale nepřinutíte se? Nechte si od nás poradit, jak najít ztracenou motivaci.

Stanovíme si dosažitelné cíle – nemá smysl si slibovat, že budeme cvičit pětkrát týdně, když víme, že to svého rozvrhu nevměstnáme. Podle svého času a cíle (např. zpevnit tělo,..) naplánujeme splnitelný cvičební rozvrh.

Odměníme se za dodržení plánu - odměníme se za každý týden, kdy se nám podaří dodržet cvičební plán, odměnou může být vstupenka na koncert, poležení ve vaně s pěnou a podobně. Za splnění hlavního cíle si slíbíme něco, po čem už dlouho toužíte.

Vedeme si cvičební deník - pravidelně si zapisujeme své pokroky (i případné neúspěchy). Pokud chceme zhubnout, stanovíme si jeden den v týdnu před cvičením, kdy Vás přeměříme (řekneme Vám váhu, obsah tuku, vody, kostí a svaloviny).

Najděme si parťáka - když budeme chodit cvičit s někým dalším, snáze se přinutíme, protože nebudete chtít druhého zklamat. Po cvičení s kamarádkou můžeme zajít na kávu a probrat novinky z posledního týdne.

Zlepšení nálady - když se vám nebude chtít jít cvičit, vzpomeňte si, jak skvěle jste se cítili po minulé hodině cvičení. Během sportu se v těle vyplavují endorfiny, které vás zbaví stresu a zlepší náladu.

Vyzkoušejte něco nového - chodíte k nám cvičit, ale pouze na vacushape? Přijďte zkusit cvičení na powerplate. Každé cvičení trenérka uzpůsobí Vaší současné kondici a bude s Vámi dále pracovat. První lekci si můžete po dobu 15 minut vyzkoušet pod vedením trenérky zcela ZDARMA.

 

Těšíme se na Vaši návštěvu.

Trenérky BBS

Novinky

19.03.2018 17:23
Připravili jsme pro vás super březnovou akci. Masáž dle vlastního výběru nyní s 50% slevou.
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Novinky kadeřnictví

24.10.2017 14:14
Vážení zájemci, máte poslední možnost v tomto roce absolvovat náš rekvalifikační kadeřnický kurz,...
03.07.2017 13:29
Letní kadeřnický rekvalifikační kurz nabízí poslední dvě volná místa! Neváhejte a přihlašte se....
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>