TRENÉRKY POWER PLATE a VACUSHAPE RADÍ - 11 MIN DENNĚ STAČÍ

07.06.2013 22:33

11 minut pro zdraví a štíhlou linii 

A ty si ve svém denním rozvrhu dokáže najít úplně každý! Tato sestava je vhodná pro ty, kteří chtějí zhubnout anebo jen důkladně procvičit tělo.
1. Aerobní úvod - 5 minut
Můžete použít jakoukoliv aerobní zátěž, kterou vám vaše domácnost umožní - přeskoky přes švihadlo, výstupy na stoličku, jízdu na rotopedu či pár krokových variací z aerobiku. Podmínkou je, aby se vaše srdeční frekvence pohybovala nad 125 tepy za minutu (zkrátka že se zadýcháte).

2. Zapomenutí "angličani" - 1 minuta
I když toto klasické posilovací cvičení možná trochu vyšlo z módy, nezavrhujte jej - dokáže totiž velmi intenzivně procvičit svaly trupu, paží i nohou. Výchozím postavením je stoj. Z něj nejprve přejděte do dřepu, opřete se pažemi o zem a švihem přeneste nohy vzad do vzporu ležmo. Poté se vraťte do dřepu a nakonec do stoje.

3. Pro pevné bříško - 1 minuta
Šikmé i přímé břišní svaly posilujte následovně: Lehněte si na záda, pokrčte nohy, paže jsou za hlavou. S výdechem nejprve přitlačte bedra k podložce. Poté natáhněte levou nohu, aby směřovala šikmo vzhůru, a zároveň se dotkněte nataženou pravou paží vnější strany levého kolene. S nádechem se vraťte zpět a opakujte na druhou stranu. Cvičte plynule, tahem, nikoliv švihem.

4. Pro štíhlý pas a nožky - 1 minuta
Toto cvičení můžete cvičit bez zátěže, anebo zvýšit intenzitu použitím jednoručních činek, zátěží na zápěstí či PET lahví naplněných vodou. Ze stoje s nádechem proveďte hluboký výpad do levé strany. Zároveň vzpažte pravou ruku a udělejte úklon vlevo. S výdechem se vraťte zpět.

5. Na zadeček, záda a paže - 1 minuta
Udělejte vzpor klečmo. S výdechem plynule zanožujte pravou nohu (špička by měla směřovat ven) a levou zároveň propínejte tak, abyste se dostala do vzporu ležmo. S nádechem se vraťte zpět a opakujte na druhou nohu. Neprohýbejte se v bedrech!

6. Na záda a stehna - 1 minuta
Udělejte podřep, trup je v mírném rovném předklonu, ruce v připažení, chodidla celou plochou na zemi. S nádechem pomalu obloukem vzpažte (paže se pohybují v rovině trupu) a zároveň zanožujte levou nohu (špička se dotýká země). Končetiny přitom vytahujte co nejvíce do dálky. S výdechem se vraťte do podřepu a opakujte na druhou nohu. Pro větší intenzitu můžete použít jednoruční činky nebo jiné zátěže.

7. Kliky naruby - 1 minuta
Zapřete si židli o zeď, opřete se za zády nataženýma rukama o její přední okraj a nohy posuňte vpřed tak, aby bylo celé tělo v jedné přímce. S nádechem pokrčte paže a zároveň svěste zadeček dolů, jako byste si chtěla sednout. S výdechem pak paže propněte a zároveň protlačte pánev vzhůru do výchozí pozice. Posilujete nejen triceps, ale i hýždě a svalstvo trupu.

 

Novinky

19.03.2018 17:23
Připravili jsme pro vás super březnovou akci. Masáž dle vlastního výběru nyní s 50% slevou.
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Novinky kadeřnictví

24.10.2017 14:14
Vážení zájemci, máte poslední možnost v tomto roce absolvovat náš rekvalifikační kadeřnický kurz,...
03.07.2017 13:29
Letní kadeřnický rekvalifikační kurz nabízí poslední dvě volná místa! Neváhejte a přihlašte se....
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>