Z důvodů nařízení Vlády ČR bude kosmetický salon i kadeřnictví až do odvolání uzavřeno. Děkujeme za pochopení.

O nás

Beauty Body Studio založila jeho majitelka Judita Halvová již v roce 2007, dnes patří pod privátní kliniku krásy Beauty Body Clinic. Profesionální kosmetičky, masérka, kadeřnice a pedikérka se  o vás postarají na té nejvyšší úrovni. Co se kosmetického ošetření týká, používáme přírodní biokosmetiku Annemarie Börlind nebo oblíbenou italskou značku Diego dalla Palma. Vynikající výsledky dosahujeme přístrojovými ošetřeními- at už Oxygen terapií, Hydrofacialem nebo spojením síly několika přístrojů „6v1“. Vychutnat si u nás můžete úžasné masáže. V sekci zaměřené na péči o vlasy se kadeřnice věnují nejen tomu, aby vám to slušelo, ale i tomu, aby vaše vlasy zářily zdravím. Využívají k tomu přípravky firmy Framesi, Olaplex, Kerasstase… V neposlední řadě nabízíme luxusní pedikúru, která se skvěle postará o vaše nožky. V případě větších problémů máme k dispozici profesionální špony Imcor. 

 

Náš tým

Sveřte svoji krásu a zdraví do rukou profesionálně vyškolených odbornic. 

Simona
Kadeřnictví
Eva
Pedikúra
Taťána
BBS Academy
Eunika
Masáže, Péče o tělo
Mirka
Kosmetika, Permanentní make-up a řasy
Petra
Kosmetika, Přístrojové ošetření
Beauty Body Clinic

Zadáním adresy souhlasíte se zpracováním osobních údajů podle zásad ochrany osobních údajů.

Instagram
  • Věděli jste, že ke štíhlosti se lze projíst? Náš unikátní koncept HUBNUTÍ DLE TCM funguje tak, že při dodržení kombinace potravin, které jsou pro tělo prospěšné, lze opravdu zhubnout bez hladovění!! Navíc akupunkturou podpoříme metabolismus tak, aby lépe spaloval tuky. Samozřejmostí jsou pro nás průběžné konzultace a vážení na přístroji InBody. Navíc v  květnu a v červnu nabízíme zvýhodněnou cenu. Více se dozvíte na www.bbclinic.cz. 
DOPORUČUJE I @dararolins_vermi.
#fitandslim#healthyfood#acupunkture#dietetica#chinesemedicine #bebeauty#behealthy#bbclinic#snoubimezapadsvychodem
  • Další z významných osobností, která nám svěřila péči o to nejcennější a tím je zdraví,  je nádherná @dararolins_vermi. 
O Daře je všeobecně známé, že dává přednost východní medicíně a přirozené péči o svoji krásu. 
My jsme pyšní na to, že si vybrala právě naši kliniku. O svých pocitech a zkušenostech se s vámi podělila na svém feedu. A napsala to krásně🙏

#acupuncture#beautyakupuntur#healthylive#bebeauty#bestrong#cleanmind#snoubimezapadsvychodem#bbclinic#beautybodyclinic
  • Zpříjemnili jsme si dnešní ráno povídáním o akupunktuře v pořadu @snidanesnovou ⏰.
Děkujeme za pozvání!❤️ ➡️Odkaz na záznam z pořadu naleznete v biu na našem profilu. . .
.
Znáte akupunkturu..? Nikol i Milan tomu fandí. Dnes jsme si o ní povídali ve Snídani. Baví vás východní medicína, nebo preferujete raději tu západní a vše řešíte prášky? 👨🏻‍⚕️Moc děkujeme za příjemnou návštěvu @beautybodyclinicpraha a taky za přípravu seitanu v kuchyni od @tinajedoma, který vám jednohlasně doporučuje celý štáb! 👌🏼 Všem hostům i divákům hezký den! ☀️😊
#snidanesnovou
  • Po dnešním volném dnu většinu z nás čeká zítra opět vstávání do práce. My se vám ho pokusíme zpříjemnit v pořadu Snídaně s Novou, kde představíme akupunkturu a její využití. 
#wakeup#goodmorning#tvnova#milanperoutka#shopaholicnicol#snoubimezapadsvychodem#bbclinic