Akreditované školící centrum
Beauty Body Hair Academy

Beauty Body Hair Academy je nově zrekonstruované vzdělávací centrum s mnohaletou praxí, které se zaměřuje na výuku jak začátečníků (rekvalifikační kurzy dle požadavků MŠMT), tak pokročilých studentů. Kurzy jsou vedeny v malých skupinách nebo lze zajistit výuku s individuálním přístupem. Našim cílem je připravit klienty tak, aby si splnili svůj sen a mohli se věnovat krásné tvůrčí práci ať už jako majitelé vlastního salonu, či se realizovat ve věhlasných kadeřnictvích po celé Praze.

Aktuální kurzy

 • denní kurz od pondělí 15. 2. 2021
 • víkendový kurz od soboty 20. 2. 2021
 • večerní kurz od pondělí 15. 2. 2021
Více informací poskytne školitelka
Kamila Tichá na tel: 728 157 046 

DENNÍ KURZ

Kurz probíhá od pondělí do čtvrtka
v kadeřnickém salónu od 10 hodin.

VÍKENDOVÝ KURZ

Kurz probíhá každou sobotu a neděli
v kadeřnickém salónu od 10 hodin.
(Březen 2021)

VEČERNÍ KURZ

Kurz probíhá od pondělí do čtvrtka
v kadeřnickém salónu od 17 hodin.

Základní rekvalifikační kurz

Veškeré teoretické i praktické znalosti potřebné k výkonu kadeřnického povolání. Rozsah kurzu 300 hodin.

 • základní dámské střihy na všechny délky vlasů
 • základní pánské střihy na krátké i delší vlasy
 • techniky foukání do rovna, objemu i do vln
 • barvení vlasů – aplikace
 • seznámení s technikou melírování
 • trvalá preparace / narovnání vlasů

13.990 Kč

Rozšířený rekvalifikační kurz

Po absolvování rekvalifikace kadeřnice / kadeřník budete plně připraveni začít kadeřnickou praxi v salónu i na živnostenský list.

Obsahuje základní kurz. Rozsah kurzu 300 hodin.

 • fashion dámské / pánské střihy na krátké i delší vlasy
 • diagnostika vlasu – trichologie
 • colormetrie – metody barvení, kombinování a míchání barev, zesvětlování, ztmavování, stahování barvy
 • balayage, ombré, konturování
 • nové melírovací techniky
 • práce s kulmou, žehličkou, krepovačkou, steampodem

29.990 Kč

ZA KVALITU RUČÍ JUDITA HALVOVÁ, majitelka a zakladatelka Beauty Body Clinic

Rekvalifikační kadeřnické kurzy

Pod vedením naší zkušené školitelky Kamily proniknete naprosto hravě do tajů kadeřnické profese. Během 300 hodinového rekvalifikačního kurzu se dozvíte vše o nejmodernějších střizích, barvení vlasů a péče o ně. Nečekají vás jen strohé postupy práce a teorie, ale vše si názorně vyzkoušíte a zkonzultujete během praktické části.  Výuka probíhá v malých skupinách maximálně osmi účastníků, popřípadě je možné domluvit individuální plán, dle možností klienta. Během TEORETICKÉ části studia (120 hodin) se dozvíte vše potřebné pro kvalitní výsledky vaší práce, jako jsou kadeřnické postupy, seznámení se zdravovědou, technologiemi střihů … PRAKTICKÁ ČÁST (180 hodin) je zaměřena na detailní procvičení všech teoretických bodů. Výuka probíhá v rámci nově zrekonstruovaného salónu, kde si osvojíte veškeré kadeřnické procedury tak, jako se s nimi běžně setkáte v praxi. K výuce je nutné zakoupení cvičných hlav, které nejsou součástí ceny kurzu. Detailnější požadavky na kadeřnické pomůcky sdělí lektorka na úvodní hodině. Nabízíme možnost zakoupení za velkoobchodní ceny u námi prověřených dodavatelů.

Kamila Tichá, školitelka BBHair Academy

“Stát se kadeřnicí bylo mým velkým snem. Po absolvování pražské akademie jsem si otevřela malý salon zakládající si na kreativitě, profesionalitě, odbornosti  a kvalitě služeb. Být kadeřnicí je pro mě velikým koníčkem. Stále se snažím zdokonalovat a učit nové techniky. Věřím, že každý účes je odrazem osobnosti. Mým cílem je dovést ho k dokonalosti. Líbí se mi, že můžu zákaznice změnit k lepšímu, poradit a dodat jim při tom i trochu sebevědomí. Neumím si představit, že bych dělala něco jiného.

Jsem velice ráda, že jsem se mohla stát součástí týmu Beauty Body Hair Academy, kde mohu předávat své zkušenosti a vášeň pro vlasovou tvorbu budoucím kadeřnicím/kadeřníkům. “

Platby za kurzy

Na základě on-line přihlášky se dohodnete s lektorkou na způsobu uhrazení zálohy, která činí 50% celkové ceny kurzu. Při nástupu se doplácí v našem rekvalifikačním zařízení a to hotově, nebo doplatkem převodem na účetna základě faktury za rekvalifikační kurz. Storno je možné do 30 dnů před zahájením rekvalifikačního kurzu. Storno pod 30 kalendářních dnů, před zahájením rekvalifikačního kurzu účtujeme stornovací poplatek ve výši uhrazené zálohy z ceny kurzu. Po započetí kurzu již peníze nevracíme.Je možné také zaplatit kurz ve více splátkách za definovaného splátkového kalendáře. Kurz musí být doplacen před jeho ukončením, jinak klient nebude připuštěn k závěrečným zkouškám.

Kurz může být hrazen úřadem práce

Zkoušky

Závěrečná zkouška: skládá se z části teoretické a praktické – trvá 3 hodiny
 • Teoretická část: písemný test + ústní zkouška
 • Praktická část:  pánský krátký střih (model musí být ve věku min. 18 let)
Složení závěrečné zkoušky je v ceně kurzu. V případě neúspěchu, první opravná zkouška je zdarma, každá další za poplatek 1.500 Kč. Závěrečné zkoušky musí být složeny nejpozději 6 měsíců od započetí kurzu. V opačném případě je výuka ukončena bez nároku na vrácení školného.
0
proškolených studentů
0
let praxe
0
ostříhaných hlav
Beauty Body Clinic

Zadáním adresy souhlasíte se zpracováním osobních údajů podle zásad ochrany osobních údajů.