Bylo to uspěchané ráno. Po okně v kuchyni mi snídani rytmizoval déšť za okny a především proud myšlenek v mé hlavě. Střídavě jsem zakusovala chléb a pila kávu a psala poznámky do diáře ,co všechno musím ještě dnes stihnout. Jediným zářícím bodem v mém,jinak deštivém dni,byla návštěva v BBC clinic. Věděla jsem, že za dveřmi kliniky na všechny a všechno zapomenu.
Byla jsem objednána na kosmetickou péči značkou Diego dalla Palma, jejíž název mi připomínal zmrzlinový pohár s mnoha ingrediencemi. 6 v jednom, měla název kolonka v diáři a taktéž péče na zpevnění pleti,kterou jsem měla podstoupit. Jistě namítnete proč ve dvaačtyřiceti letech potřebuju cokoli zpevňovat. To jsem si, přiznávám, taky říkala,když mně majitelka kliniky tuto péči doporučovala. To, že měla pravdu, jsem pochopila hned po první návštěvě.
Tento druh kosmetického ošetření totiž vyžaduje tři vaše návštěvy vždy maximálně po čtrnácti dnech. A proč šest v jednom? Každé ošetření, které trvá příjemných cca 90 minut se totiž skládá ze šesti jednotlivých přístrojových procedur o jejichž působení jsem skepticky pochybovala ,avšak velmi jsem poupravila své myšlení ve chvíli, kdy mi již po první návštěvě ze tří podala kosmetička Míša zrcátko a já nevěřila vlastním očím.
Takže v čem spočíval ten zázrak? Již po první návštěvě jsem se rozloučila s šedou a povadlou pokožkou. Krk jako by ztratil rýhy a tím pádem i věk a vyhladily se mi drobné mimické vrásky kolem očí. Samozřejmě, že ty hluboké, smíchové a vrásky od starostí mi zůstaly, ale pleti tato péče rozhodně prospěla. Prokoukla jsem, zářila jsem a po suché , šupinaté pleti,se kterou jsem ten den na lehátko uléhala, nebylo ani památky.
A co vás tedy čeká?
Nevím přesně jestli si pořadí péše pamatuju správně ani netuším jestli se jednotlivé přístroje přiřazuji ke správné funkci. Nesmíte se na mne zlobit. Já totiž devadesát minut odpočívala a nechala si přejíždět po obličeji, krku a dekoltu různými jezdítky, hladítky a minižehličkami. Tak jsem si aspoň v duchu všechna ta “udělátka”pojmenovala. Takže dámy: diamantová dermabraze,dermapen,radiolift,mezoporace a zapracování peptidů a nakonec laser na regeneraci a znovuobnovení. To je šest procedur v jedné. K tomu příjemná vůně produktů značky Diego dalla Palma,skvělá kosmetička a klid zapříčinili, že po třech po sobě následujících návštěvách svůj dekolt nepoznávám,pleť mi září a moje mikrovrásky kolem očí jsou pryč. Zázrak? Ne! Jen jsem konečně přistoupila na to, že i lehce po čtyřicítce se mohu cítit na dvacet!!!!