Kadeřnictví

V kadeřnickém studiu  vám kromě střihů a barvení  rádi poradíme s výběrem účesu a doporučíme styl vhodný k vašemu typu. Můžeme nabídnout barvení vlasů podle nejnovějších módních trendů – např. bayalage či tzv. highlights nebo klasické služby jako jsou melíry či permanentní barvení. Používáme italskou značku FRAMESI, která je oblíbená pro svoji kvalitu. Pravidelně absolvujeme prestižní školení a hair academie. Dále pracujeme se značkami  prvotřídní kvality – Kérastase, Olaplex, Malibu C. Využíváme nejmodernějších metod v péči o vlasy – narovnání vlasů NAPAŘOVACÍ ŽEHLIČKOU STEAM POD A REVOLUČNÍ METODU PRODLOUŽENÍ VLASŮ EXTEND MAGIC. Specializujeme se na revitalizaci chemicky poškozených vlasů, rádi vám doporučíme vhodnou domácí péči.

PRO OBJEDNÁNÍ VOLEJTE: 602 226 544

Ať už máte jasnou představu o svém účesu nebo si budete přát poradit s jeho výběrem, naše kadeřnice vám ráda splní sen o novém vzhledu.

Střih, mytí, foukaná 490–790 Kč
Foukaná 290–490 Kč

I muži si zaslouží péči o své vlasy.

Pánský střih – mytí, vlasová péče, styling 490 Kč
Pánský střih – úprava vousů, mytí, vlasová péče, styling 590 Kč

K barvení vlasů používáme barvy italské značky FRAMESI, která nabízí nepřeberné množství kvalitních permanentních barev, včetně barev bez amoniaku a přelivů. Výsledkem jsou zdravé vlasy s výjimečným leskem. Cena se vždy odvíjí od spotřeby materiálu. Ceny jsou uvedeny bez střihu a foukané.

Melír od 650 Kč
Barva, přeliv od 500 Kč
Bayalage, ombré od 900 Kč

Pro zdravé vlasy nabízíme spoustu kvalitních produktů, např. Olaplex, Restructure treatmate, Ultimate care, Fusio-dose od Kérastase. Každý z těchto produktů je specifický, a ten správný doporučí kadeřnice.

Olaplex do barvy od 350 Kč
Olaplex – treatment 990–1050 Kč

K narovnání vlasů používáme SMOOTHING SYSTÉM od značky Framesi. Narozdíl od navrovnání keratinem je tato metoda k vlasům mnohem šetrnější. Dochází ke změně struktury vlasu. U t=to metody nedochází k nepřirozenému odrůstání.

STEAM – POD speciální vlasová žehlička za pomocí páry do vlasů zapracovává k tomu potřebné produkty, díky kterým toto žehlení vydržáí mnohem déle, než klasické vyžehlení. Tato metoda neničí vlasy.

Smoothing system (cena se odvíjí od spotřeby materiálu) od 1.500 Kč
Steam-pod od 450 Kč

Prodlužování vlasů děláme nejšetrnější možnou metodou- EXTEND MAGIC. Ta je vhodná pro ženy, které trpí onemocním např. alopecie nebo pro ženy, které mají extrémně jemné vlasy. Spoj EXTEND MAGICU je mnohem měkčí a šetrnější než spoje keratinu. Pro toto prodlužování je nutná komzultace.

Práce za hodinu od 1.200 Kč

Firma MALIBU C vyrábí 100 % veganské produkty bez obsahu sulfátů, parabenů a silikonů. Přípravek Crystal gel od této značky efektivně odstraňuje nánosy minerálů a chloru na vlasovém vlákně, které vzniká mytím vlasů tvrdou nebo měkkou vodou, či koupáním v bazénu. Dále vlasy čiští do mědi, železa, některých silikonů. Významně pomáhá upravit i ty nejpoškozeněnjší vlasy.

Malibu C Crystal gel-čištění vlasů od silikonů, tvrdé vody atd. 990Kč- 1.500 Kč
Malibu C CPR- stažení kosmetické barvy 750 Kč-900 Kč
Beauty Body Clinic

Zadáním adresy souhlasíte se zpracováním osobních údajů podle zásad ochrany osobních údajů.

Instagram
  • Trápí vás povadlá oční víčka a vrásky kolem očí? V Beauty Body Clinic pomocí plexru vyhladíme vaše vrásky tak, že získáte opět mladistvý vzhled. Podívejte se na výsledky této neinvazivní metody na následujících fotkách. 😊
#beautybodyclinic #beautybodyclinicpraha #peceoplet #snoubimezapadsvychodem #plexr #osetreni #vyhlazenivrasek #mladistvyvzhled #neinvazivni #metoda
  • Plexr přináší skvělé změny po jediném ošetření, které netrvá déle než 10 minut! Žádná rizika, žádný řez, žádné krvácení! Udělejte krok k vyššímu sebevědomí a informujte se o této metodě na info@bbclinic.cz.
#beautybodyclinic #beautybodyclinicpraha #snoubimezapadsvychodem #plexr #revolucninovinka #vyhlazenivrasek #peceoplet #plastickachirurgie #bezzateze #osetreni #zmeny
  • Plexr je revoluční novinka se širokým spektrem možných diagnóz prováděných v oboru plastické chirurgie. Ovšem bez nutnosti narkózy a zátěže pacienta! 
#beautybodyclinic #beautybodyclinicpraha #snoubimezapadsvychodem #plexr #revolucninovinka #vyhlazenivrasek #peceoplet #plastickachirurgie #bezzateze
  • Jak probíhá konzultace v Beauty Body Clinic? To si můžete přečíst na našem blogu. Rozhodně se není čeho bát. 😊
#beautybodyclinic #beautybodyclinicpraha #snoubimezapadsvychodem #konzultace #nablogu #prectetesi #nenisecehobat #peceoplet #léčbazevnitř #neinvazivniosetreni