Přístrojová ošetření pleti

Cítíte, že vaše pleť potřebuje intezivnější ošetření? Čeká vás důležitá událost,  ale nemáte čas na radikálnější zásahy? V tomto případě pro vás máme ideální řešení, nazvané PŘÍSTROJOVÁ OŠETŘENÍ.  Díky nejmodernějším technologiím, které v našem kosmetickém studiu nabízíme, bude vaše pleť  během chvíle hydratovaná,čistá a krásně zářivá. Ať už zvolíte kyslíkové ošetření OXYGEN THERAPY, HYDROFACIAL, nebo luxusní liftingové ošetření “6v1”, výsledek uvidíte okamžitě. 

Toto ošetření spočívá v aplikaci vysoce koncentrovaného kyslíku pomocí vzduchové pistolky. Kyslík umožňuje průnik aktivních látek do hlubší vrstvy pokožky a tím dochází k rychlé obnově buněk. Pleť zůstává rozjasněná, vypjatá, jemná, hydratovaná a jemné vrásky jsou vyhlazené. Toto ošetření je vhodné pro všechny typy pleti a je antialergické. Velmi dobře působí obzvlášť na pleť aknózní, s ekzémy, znečištěnou ovzduším nebo pro klientky které kouří. Výsledek je znatelný již po prvním ošetření.

Oxyceutical O3- základní ošetření 1.800 Kč, při zakoupení 3 ošetření 1.450 Kč
Oxyceutical s kyselinou hyaluronovou 2.000 Kč, při zakoupení 3 ošetření 1.600 Kč
Oxyceutical liftingové ošetření 2.200 Kč, při zakoupení 3 ošetření 1.800 Kč

Velmi účinná metoda hloubkového čištění a omlazení všech typů pleti bez narušení. Je to kombinace čištění, exfoliace, extrakce a ochrany antioxidanty. Použité přípravky pronikají hluboko do kůže a pleť zůstává perfektně vyčištěná, hydratovaná, vyrovnává se tvorba mazu a zlepší se celkový vzhled pleti.

Kontraindikace:

Těhotenství a kojení, herpetická onemocnění.

Základní hloubkové čištění 1.800 Kč, při zakoupení 3 ošetření 1.450 Kč
Základní čištění s chemickým peelingem 2.300 Kč, při zakoupení 3 ošetření 1.850 Kč
Základní čištění s chemickým peelingem a peptidy 3.000 Kč, při zakoupení 3 ošetření 2.400 Kč

Pracuje na principu jemných vibrací o frekvenci 28 kHz. Díky těmto vibracím působí jako peeling a účinně odstraňuje odumřelé kožní buňky a šupinky z pleti, hloubkově čistí bez podráždění a zbavuje pleť nečistot. Další funkcí ultrazvukové špachtle je sonoforéza, což je zapracování látek (sér, kyseliny hyaluronové, kolagenu, masek) do pleti pomocí ultrazvukového vlnění.

Kontraindikace:

Kardiostimulátor a srdeční onemocnění, implantované elektronické zařízení, epilepsie, těhotenství.

Při zakoupení 3 ošetření – 1.050 Kč

Oblíbené ošetření italských krásek v sobě snoubí nejúčiněnjší technologie. Postupné použití mikrodermabraze, radiofrekvence, laseru a mezoperace spolu se zapracováním peptidů zaručují okamžitě viditelný efekt, pleť vypadá mladší a svěžejší. Okamžitý efekt přirovnatelný k chirurgickému liftingu.

Kontraindikace:

Kardiostimulátor, elektrostimulátor, kovové protézy, záněty.

Účinky ošetření:
 • okamžitý efekt
 • pružná, pevná, rozjasněná pokožka
 • viditelně odstraněné známky únavy a stárnutí
cca 90 minut
Při zakoupení 3 ošetření – 2.800 Kč

Jedná se o ošetření mikrojehličkovým perem, které stimuluje tvorbu kolagenu. Pomocí tohoto přístroje vpravíme do střední vrstvy kůže, tzv. škáry séra, či jiné látky, jako je např. kyselina hyaluronová nebo vitamíny.

Kontraindikace:

Poruchy srážlovosti krve, lupénka, dermatitida, herpetická onemocnění, těhotenství.

Účinky ošetření:
 • vyhlazení vrásek
 • regenerace pokožky
 • elasticitu pokožky
 • zmírnění pigmentace
 • korekci jizviček po akné
 • stažení pórů
 • omlazení a stimalci kolagenu
při zakoupení 3 ošetření od 1.400 Kč (dle zapracované účinné látky)
Obnova tkáně

Biostimulační infračervené světlo s antibakteriálními účinky, které působí na pružnost pleti, zlepšuje detoxikaci a zpomaluje stárnutí pleti.

Kontraindikace:

Kardiostimulátor a elektrostimulátor, kovové protézy, záněty.

Při zakoupení 3 ošetření á 600 kč
Podpora tvorby kolagenu a elastinu

Neboli radiofrekvence, je tepelné ošetření, které proniká hluboko do pokožky. Toto ošetření stimuluje tvorbu kolagenu a elastinu, redukuje známky stárnutí a má dlouhotrvající výsledky. Po prvním ošetření je liftingový výsledek velmi znatelný a s každým následným ošetřením se výsledky stále zlepšují. Radiolift lze použít nejen na obličej, krk a dekolt, ale i na tělo.

Kontraindikace:

Kardiostimulátor a elektrostimulátor, kovové protézy, záněty.

Při zakoupení 3 ošetření á 1 800 kč
Zapracování aktivních látek přímo do buňky

Účinné zapracování aktivních látek do buněk bezbolestným způsobem bez použití jehel. Tyto látky potlačí známky stárnutí, zajistí hydrataci a lifting pleti jak obličeje, tak těla, redukuje vrásky a jiné nedokonalosti

Kontraindikace:

Kardiostimulátor a elektrostimulátor, kovové protézy, záněty.

Při zakoupení 3 ošetření á 1 800 kč
Beauty Body Clinic

Zadáním adresy souhlasíte se zpracováním osobních údajů podle zásad ochrany osobních údajů.

Instagram
 • Krásné prožití Velikonoc vám přeje Judita Halvová a celý team Beauty Body Clinic. 
#happyeaster#niceday#freeday#snoubimezapadsvychodem#snoubimezapadsvychodem
 • Už jste absolvovali jarní detox nebo ho odkládáte až na poslední chvíli? Přemýšleli jste někdy nad tím, proč vlastně děláme detoxikaci organismu zrovna na jaře? Během zimy si naše tělo neukladá pouze zásoby tuku, ale i játra mají období, kdy více odpočívají. Proto jsou hlavně v těchto jarních měsících připravena k očistě. My doporučujeme jarní detoxikaci pomocí čínské dietetiky a akupunktury, která nastartuje správnou činnost jater, ale i dalších orgánů. 
#detoxification#springiscomming#greeneat#bebeauty#behealthy#snoubimezapadsvychodem#bbclinic#beautybodyclinic
 • Kyselina hyaluronová... název, který se v estetice skloňuje ve všech pádech... Je považována za zázračnou, protože její nedostatek vede k tvorbě vrásek. Pleť postupně ztrácí schopnost si ji udržet a tento proces nastává již od 30ti let! Obsahují ji krémy a pěstící prostředky všech světových značek. Problém je, že kyselinu je potřeba do pleti zapracovat do hlubších vrstev a my víme jak!! Chystáme pro Vás novinku, která se obejde bez injekcí a výsledek je viditelný ihned. Těšíte se? 
#hyaluronicacid#freshlook#new#bebeautifull#beautybodyclinic#snoubimezapadsvychodem
Photo: @jan_kokes
 • Je nejvyšší čas rozloučit se s vráskami kolem očí a přivítat léto s krásným pohledem bez schovávání se za sluneční brýle😎. Co říkáte? 
Zkombinovali jsme pro vás dva nejosvědčenější způsoby! Díky použití frakční hlavice K-laseru vás zbavíme vrásek očního okolí a díky Plexru dojde k odstranění přebytečné kůže na horních či dolních víčkách. Zákrok je zcela bez řezu, bez krve a s minimální rekonvalescencí! Navíc při rezervaci termínu do konce dubna za zvýhodněnou cenu!! #nowrinkles#beautifulview#newlook#klaser#plexr#hottip#beautybodyclinic#snoubimezapadsvychodem