Pedikúra & Podologie

Nabízíme široké spektrum pedikérských a podologických služeb jako je rovnání zarostlých nehtů ŠPONAMI IMCOR, LUXUSNÍ ŠVÝCARSKOU PEDIKÚRU a mnoho dalších. 

 Objednávky na čísle 608 411 689

Zrušení termínu je možné 24 hodin předem, neomluvený termín – úhrada 50%, platnost permanentek 6 měsíců od data zakoupení.

Tato luxusní pedikúra se provádí  bez použití nástrojů nebo frézek, díky nanesení unikátního zábalu se po 15ti minutách působení odstraní mozoly i popraskaná kůže speciální spachtlí. Nakonec pedikérka zahladí povrch nohou, nanese masážní krém a nožky jsou neuvěřitelně hladké a hebké!!


Jednorázové ošetření


790 Kč

Permanentka 5 ošetření


3.450 Kč

Špona IMCOR se aplikuje na zarostlé nebo deformované nehty a působí tak, že vytváří soustavný tah na zarostlé okraje nehtu, které odtlačuje od poškozeného místa. Díky fyzikálnímu zákonu protitlaku se dlouhodobým nošením koriguje bolestivé poškození a nastává okamžitá úleva. Po absolvování léčby dochází k obnovení správného růstu nehtů.

Špona při zakoupení pedikúry 400 Kč
Špona bez pedikúry 550 Kč

Klasická suchá pedikúra probíhá tak, že se na nohy nanese změkčovadlo, poté se odstraní otlaky a přebytečná kůže pomocí pilníků, ošetří se kůžičky, nanese se peeling a nakonec následuje záverečný krém s lehkou masáží.


Jednorázové ošetření


690 Kč

Permanentka 5 ošetření


2.950 Kč

Tato metoda v sobě snoubí výhody klasické suché i mokré pedikúry. Po napaření nohou ve vaničče se používá  k odstranění ztvrdlé kůže skalpel,  upraví se nehty a kůžičky,  na konec se noha ošetří podologickým přístrojem. 


Jednorázové ošetření


590 Kč

Permanentka 5 ošetření


2.450 Kč
Beauty Body Clinic

Zadáním adresy souhlasíte se zpracováním osobních údajů podle zásad ochrany osobních údajů.

Instagram
  • Krásné prožití Velikonoc vám přeje Judita Halvová a celý team Beauty Body Clinic. 
#happyeaster#niceday#freeday#snoubimezapadsvychodem#snoubimezapadsvychodem
  • Už jste absolvovali jarní detox nebo ho odkládáte až na poslední chvíli? Přemýšleli jste někdy nad tím, proč vlastně děláme detoxikaci organismu zrovna na jaře? Během zimy si naše tělo neukladá pouze zásoby tuku, ale i játra mají období, kdy více odpočívají. Proto jsou hlavně v těchto jarních měsících připravena k očistě. My doporučujeme jarní detoxikaci pomocí čínské dietetiky a akupunktury, která nastartuje správnou činnost jater, ale i dalších orgánů. 
#detoxification#springiscomming#greeneat#bebeauty#behealthy#snoubimezapadsvychodem#bbclinic#beautybodyclinic
  • Kyselina hyaluronová... název, který se v estetice skloňuje ve všech pádech... Je považována za zázračnou, protože její nedostatek vede k tvorbě vrásek. Pleť postupně ztrácí schopnost si ji udržet a tento proces nastává již od 30ti let! Obsahují ji krémy a pěstící prostředky všech světových značek. Problém je, že kyselinu je potřeba do pleti zapracovat do hlubších vrstev a my víme jak!! Chystáme pro Vás novinku, která se obejde bez injekcí a výsledek je viditelný ihned. Těšíte se? 
#hyaluronicacid#freshlook#new#bebeautifull#beautybodyclinic#snoubimezapadsvychodem
Photo: @jan_kokes
  • Je nejvyšší čas rozloučit se s vráskami kolem očí a přivítat léto s krásným pohledem bez schovávání se za sluneční brýle😎. Co říkáte? 
Zkombinovali jsme pro vás dva nejosvědčenější způsoby! Díky použití frakční hlavice  K-laseru vás zbavíme vrásek očního okolí a díky Plexru dojde k odstranění přebytečné kůže na horních či dolních víčkách. Zákrok je zcela bez řezu, bez krve a s minimální rekonvalescencí! Navíc při rezervaci termínu do konce dubna za zvýhodněnou cenu!! #nowrinkles#beautifulview#newlook#klaser#plexr#hottip#beautybodyclinic#snoubimezapadsvychodem