Z důvodů nařízení Vlády ČR bude kosmetický salon i kadeřnictví až do odvolání uzavřeno. Děkujeme za pochopení.

Pedikúra & Podologie

Nabízíme široké spektrum pedikérských a podologických služeb jako je rovnání zarostlých nehtů šponami Imcor.

Luxusní švýcarská pedikúra a mnoho dalších. 

 Objednávky na čísle 608 411 689

Zrušení termínu je možné 24 hodin předem, neomluvený termín – úhrada 50%, platnost permanentek 6 měsíců od data zakoupení.léčba

Tato luxusní pedikúra se provádí  bez použití nástrojů nebo frézek, díky nanesení unikátního zábalu se po 15ti minutách působení odstraní mozoly i popraskaná kůže speciální spachtlí. Nakonec pedikérka zahladí povrch nohou, nanese masážní krém a nožky jsou neuvěřitelně hladké a hebké!!


Jednorázové ošetření


790 Kč

Permanentka 5 ošetření


3.450 Kč

Špona IMCOR se aplikuje na zarostlé nebo deformované nehty a působí tak, že vytváří soustavný tah na zarostlé okraje nehtu, které odtlačuje od poškozeného místa. Díky fyzikálnímu zákonu protitlaku se dlouhodobým nošením koriguje bolestivé poškození a nastává okamžitá úleva. Po absolvování léčby dochází k obnovení správného růstu nehtů.

Špona při zakoupení pedikúry 400 Kč
Špona bez pedikúry 550 Kč

Klasická suchá pedikúra probíhá tak, že se na nohy nanese změkčovadlo, poté se odstraní otlaky a přebytečná kůže pomocí pilníků, ošetří se kůžičky, nanese se peeling a nakonec následuje záverečný krém s lehkou masáží.


Jednorázové ošetření


690 Kč

Permanentka 5 ošetření


2.950 Kč

Tato metoda v sobě snoubí výhody klasické suché i mokré pedikúry. Po napaření nohou ve vaničče se používá  k odstranění ztvrdlé kůže skalpel,  upraví se nehty a kůžičky,  na konec se noha ošetří podologickým přístrojem. 


Jednorázové ošetření


590 Kč

Permanentka 5 ošetření


2.450 Kč
Beauty Body Clinic

Zadáním adresy souhlasíte se zpracováním osobních údajů podle zásad ochrany osobních údajů.

Instagram
  • Věděli jste, že ke štíhlosti se lze projíst? Náš unikátní koncept HUBNUTÍ DLE TCM funguje tak, že při dodržení kombinace potravin, které jsou pro tělo prospěšné, lze opravdu zhubnout bez hladovění!! Navíc akupunkturou podpoříme metabolismus tak, aby lépe spaloval tuky. Samozřejmostí jsou pro nás průběžné konzultace a vážení na přístroji InBody. Navíc v  květnu a v červnu nabízíme zvýhodněnou cenu. Více se dozvíte na www.bbclinic.cz. 
DOPORUČUJE I @dararolins_vermi.
#fitandslim#healthyfood#acupunkture#dietetica#chinesemedicine #bebeauty#behealthy#bbclinic#snoubimezapadsvychodem
  • Další z významných osobností, která nám svěřila péči o to nejcennější a tím je zdraví,  je nádherná @dararolins_vermi. 
O Daře je všeobecně známé, že dává přednost východní medicíně a přirozené péči o svoji krásu. 
My jsme pyšní na to, že si vybrala právě naši kliniku. O svých pocitech a zkušenostech se s vámi podělila na svém feedu. A napsala to krásně🙏

#acupuncture#beautyakupuntur#healthylive#bebeauty#bestrong#cleanmind#snoubimezapadsvychodem#bbclinic#beautybodyclinic
  • Zpříjemnili jsme si dnešní ráno povídáním o akupunktuře v pořadu @snidanesnovou ⏰.
Děkujeme za pozvání!❤️ ➡️Odkaz na záznam z pořadu naleznete v biu na našem profilu. . .
.
Znáte akupunkturu..? Nikol i Milan tomu fandí. Dnes jsme si o ní povídali ve Snídani. Baví vás východní medicína, nebo preferujete raději tu západní a vše řešíte prášky? 👨🏻‍⚕️Moc děkujeme za příjemnou návštěvu @beautybodyclinicpraha a taky za přípravu seitanu v kuchyni od @tinajedoma, který vám jednohlasně doporučuje celý štáb! 👌🏼 Všem hostům i divákům hezký den! ☀️😊
#snidanesnovou
  • Po dnešním volném dnu většinu z nás čeká zítra opět vstávání do práce. My se vám ho pokusíme zpříjemnit v pořadu Snídaně s Novou, kde představíme akupunkturu a její využití. 
#wakeup#goodmorning#tvnova#milanperoutka#shopaholicnicol#snoubimezapadsvychodem#bbclinic