Kadeřnictví

V kadeřnickém studiu  vám kromě střihů a barvení  rádi poradíme s výběrem účesu a doporučíme styl vhodný k vašemu typu.

Můžeme nabídnout barvení vlasů podle nejnovějších módních trendů – např. bayalage či tzv. highlights nebo klasické služby jako jsou melíry či permanentní barvení. Používáme italskou značku FRAMESI, která je oblíbená pro svoji kvalitu.

Pravidelně absolvujeme prestižní školení a hair academie.

Dále pracujeme se značkami  prvotřídní kvality – Kérastase, Olaplex, Malibu C. Využíváme nejmodernějších metod v péči o vlasy – narovnání vlasů NAPAŘOVACÍ ŽEHLIČKOU STEAM POD A REVOLUČNÍ METODU PRODLOUŽENÍ VLASŮ EXTEND MAGIC.

Specializujeme se na revitalizaci chemicky poškozených vlasů, rádi vám doporučíme vhodnou domácí péči.

PRO OBJEDNÁNÍ VOLEJTE: 602 226 544

Ať už máte jasnou představu o svém účesu nebo si budete přát poradit s jeho výběrem, naše kadeřnice vám ráda splní sen o novém vzhledu.


Střih, mytí, foukaná


490–790 Kč

Foukaná


290–490 Kč

I muži si zaslouží péči o své vlasy.

Pánský střih – mytí, vlasová péče, styling 490 Kč
Pánský střih – úprava vousů, mytí, vlasová péče, styling 590 Kč

K barvení vlasů používáme barvy italské značky FRAMESI, která nabízí nepřeberné množství kvalitních permanentních barev, včetně barev bez amoniaku a přelivů. Výsledkem jsou zdravé vlasy s výjimečným leskem. Cena se vždy odvíjí od spotřeby materiálu. Ceny jsou uvedeny bez střihu a foukané.

Melír od 650 Kč
Barva, přeliv od 500 Kč
Bayalage, ombré od 900 Kč

Pro zdravé vlasy nabízíme spoustu kvalitních produktů, např. Olaplex, Restructure treatmate, Ultimate care, Fusio-dose od Kérastase. Každý z těchto produktů je specifický, a ten správný doporučí kadeřnice.

Olaplex do barvy od 350 Kč
Olaplex – treatment 990–1050 Kč

Firma MALIBU C vyrábí 100 % veganské produkty bez obsahu sulfátů, parabenů a silikonů. Přípravek Crystal gel od této značky efektivně odstraňuje nánosy minerálů a chloru na vlasovém vlákně, které vzniká mytím vlasů tvrdou nebo měkkou vodou, či koupáním v bazénu. Dále vlasy čiští do mědi, železa, některých silikonů. Významně pomáhá upravit i ty nejpoškozeněnjší vlasy.

Malibu C Crystal gel-čištění vlasů od silikonů, tvrdé vody atd. 990Kč- 1.500 Kč
Malibu C CPR- stažení kosmetické barvy 750 Kč-900 Kč

K narovnání vlasů používáme SMOOTHING SYSTÉM od značky Framesi. Narozdíl od navrovnání keratinem je tato metoda k vlasům mnohem šetrnější. Dochází ke změně struktury vlasu. U t=to metody nedochází k nepřirozenému odrůstání. STEAM – POD speciální vlasová žehlička za pomocí páry do vlasů zapracovává k tomu potřebné produkty, díky kterým toto žehlení vydržáí mnohem déle, než klasické vyžehlení. Tato metoda neničí vlasy.

Smoothing system (cena se odvíjí od spotřeby materiálu) od 1.500 Kč
Steam-pod od 450 Kč

Prodlužování vlasů děláme nejšetrnější možnou metodou- EXTEND MAGIC. Ta je vhodná pro ženy, které trpí onemocním např. alopecie nebo pro ženy, které mají extrémně jemné vlasy. Spoj EXTEND MAGICU je mnohem měkčí a šetrnější než spoje keratinu. Pro toto prodlužování je nutná komzultace.

Práce za hodinu od 1.200 Kč
Instagram
  • Držíte stále diety, poctivě cvičíte a výsledky stále nejsou vidět? Vyzkoušejte náš účinný balíček na hubnutí čínskou medicínou. Efektivně a dlouhodobě vyřeší Vaše trápení s nadbytečnými kilogramy. My Vás dovedeme do cíle🙌 #snoubimezapadsvychodem #bbclinicpraha #bebeauty #slim #prozeny #promuze #tcm #praha #haje #zadnediety #womanpower
  • Jste po operaci kloubů a rádi byste se rychle vrátili do svého běžného režimu?🙂 kontaktujte nás, domluvíme Vám konzultaci a připravíme terapii na míru. Pooperační léčbu u nás loňské léto podstoupil i @hertlik48 (Tomás Hertl), který odehrál celou hokejovou sezónu velmi úspěšně⭐️ #snoubimezapadsvychodem #bbclinicpraha #pooperaci #klouby #rekonvalescence #klinika #hokej #nhl #profesional #tcm
  • Víte, že?...Estetická klinika Judity Halvové nabízí kromě špičkových služeb z oblasti dermatologie a kosmetologie také tradiční čínskou medicínu?  Motto naší kliniky zní: "SNOUBÍME ZÁPAD S VÝCHODEM" 🙌 #krasa #estetika #womanpower #bebeauty #dermatologie #kosmetologie #cinskamedicina #zapad #vychod #cistota #elegance #luxus #praha #bbclinicpraha #snoubimezapadsvychodem
  • Obecně prospěšná společnost POLOVINA NEBE  pořádala dnešní charitativní večer za účasti hereckých a muzikálových hvězd. Jsme rádi, ze jsme se mohli takové akce zúčastnit. #charityproject#forbetterlife#polovinanebe#events