Přístrojová ošetření pleti

Cítíte, že vaše pleť potřebuje intezivnější ošetření? Čeká vás důležitá událost,  ale nemáte čas na radikálnější zásahy? V tomto případě pro vás máme ideální řešení, nazvané PŘÍSTROJOVÁ OŠETŘENÍ.  Díky nejmodernějším technologiím, které v našem kosmetickém studiu nabízíme, bude vaše pleť  během chvíle hydratovaná,čistá a krásně zářivá. Ať už zvolíte kyslíkové ošetření OXYGEN THERAPY, HYDROFACIAL, nebo luxusní liftingové ošetření “6v1”, výsledek uvidíte okamžitě. 

 

 

           -BIOSTIMCEL-obnova tkáně

Je biostimulační infračervené světlo s antibakteriálními účinky, které působí na pružnost
pleti, zlepšuje detoxikaci a zpomaluje stárnutí pleti.

Cena: 750 kč, při zakoupení 3 ošetření á 600 kč

 

        Radiolift – podpora tvorby kolagenu a elastinu

Neboli radiofrekvence, je tepelné ošetření, které proniká hluboko do pokožky. Toto ošetření stimuluje tvorbu kolagenu a elastinu, redukuje známky stárnutí a má dlouhotrvající výsledky. Po prvním ošetření je liftingový výsledek velmi znatelný a s každým následným ošetřením se výsledky stále zlepšují. Radiolift lze použít nejen na obličej, krk a dekolt, ale i na tělo.

 

Cena: 2 200 kč, při zakoupení 3 ošetření á 1 800 kč

 

Mezoporace – zapracování aktivních látek přímo do buňky

Je účinné zapracování aktivních látek do buněk bezbolestným způsobem bez použití jehel. Tyto látky potlačí známky stárnutí, zajistí hydrataci a lifting pleti jak obličeje, tak těla, redukuje vrásky a jiné nedokonalosti

 

Cena: 2 200 kč, při zakoupení 3 ošetření á 1 800 kč

 

Kontraindikace:

Kardiostimulátor a elektrostimulátor

Kovové protézy

Záněty

 

 

 

 

 
 

Toto ošetření spočívá v aplikaci vysoce koncentrovaného kyslíku pomocí vzduchové pistolky. Kyslík umožňuje průnik aktivních látek do hlubší vrstvy pokožky a tím dochází k rychlé obnově buněk. Pleť zůstává rozjasněná, vypjatá, jemná, hydratovaná a jemné vrásky jsou vyhlazené. Toto ošetření je vhodné pro všechny typy pleti a je antialergické. Velmi dobře působí obzvlášť na pleť aknózní, s ekzémy, znečištěnou ovzduším nebo pro klientky které kouří. Výsledek je znatelný již po prvním ošetření.


Oxyceutical O3- základní ošetření


1.800 Kč, při zakoupení 3 ošetření 1.450 Kč

Oxyceutical s kyselinou hyaluronovou


2.000 Kč, při zakoupení 3 ošetření 1.600 Kč

Oxyceutical liftingové ošetření


2.200 Kč, při zakoupení 3 ošetření 1.800 Kč

Velmi účinná metoda hloubkového čištění a omlazení všech typů pleti bez narušení. Je to kombinace čištění, exfoliace, extrakce a ochrany antioxidanty. Použité přípravky pronikají hluboko do kůže a pleť zůstává perfektně vyčištěná, hydratovaná, vyrovnává se tvorba mazu a zlepší se celkový vzhled pleti.

Kontraindikace:

Těhotenství a kojení

Herpetická onemocnění


Základní hloubkové čištění


1.800 Kč, při zakoupení 3 ošetření 1.450 Kč

Základní čištění s chemickým peelingem


2.300 Kč, při zakoupení 3 ošetření 1.850 Kč

Základní čištění s chemickým peelingem a peptidy


3.000 Kč, při zakoupení 3 ošetření 2.400 Kč

Pracuje na principu jemných vibrací o frekvenci 28 kHz. Díky těmto vibracím působí jako peeling a účinně odstraňuje odumřelé kožní buňky a šupinky z pleti, hloubkově čistí bez podráždění a zbavuje pleť nečistot. Další funkcí ultrazvukové špachtle je sonoforéza, což je zapracování látek (sér, kyseliny hyaluronové, kolagenu, masek) do pleti pomocí ultrazvukového vlnění.

Kontraindikace:

 • Kardiostimulátor a srdeční onemocnění

  Implantované elektronické zařízení

  Epilepsie

  Těhotenství

 


Při zakoupení 3 ošetření – 1.050 Kč
Oblíbené ošetření italských krásek v sobě snoubí nejúčiněnjší technologie. Postupné použití mikrodermabraze, radiofrekvence, laseru a mezoperace spolu se zapracováním peptidů zaručují okamžitě viditelný efekt, pleť vypadá mladší a svěžejší. Okamžitý efekt přirovnatelný k chirurgickému liftingu.  Kontraindikace: Kardiostimulátor, elektrostimulátor, kovové protézy, záněty
Účinky ošetření:
 • okamžitý efekt
 • pružná, pevná, rozjasněná pokožka
 • viditelně odstraněné známky únavy a stárnutí
cca 90 minut
Při zakoupení 3 ošetření – 2.800 Kč

Jedná se o ošetření mikrojehličkovým perem, které stimuluje tvorbu kolagenu. Pomocí tohoto přístroje    vpravíme do střední vrstvy kůže, tzv. škáry séra, či jiné látky, jako je např. kyselina hyaluronová nebo vitamíny.

Kontraindikace:

poruchy srážlovosti krve

lupénka, dermatitida

herpetická onemocnění

těhotenství

 • vyhlazení vrásek
 • regenerace pokožky
 • elasticitu pokožky
 • zmírnění pigmentace
 • korekci jizviček po akné
 • stažení pórů
 • omlazení a stimalci kolagenu

při zakoupení 3 ošetření od 1.400 Kč (dle zapracované účinné látky)