Pedikúra & Podologie

Nabízíme široké spektrum pedikérských a podologických služeb jako je rovnání zarostlých nehtů ŠPONAMI IMCOR, LUXUSNÍ ŠVÝCARSKOU PEDIKÚRU a mnoho dalších. 

 Objednávky na čísle 608 411 689

Zrušení termínu je možné 24 hodin předem, neomluvený termín – úhrada 50%, platnost permanentek 6 měsíců od data zakoupení.

Tato luxusní pedikúra se provádí  bez použití nástrojů nebo frézek, díky nanesení unikátního zábalu se po 15ti minutách působení odstraní mozoly i popraskaná kůže speciální spachtlí. Nakonec pedikérka zahladí povrch nohou, nanese masážní krém a nožky jsou neuvěřitelně hladké a hebké!!


Jednorázové ošetření


790 Kč

Permanentka 5 ošetření


3.450 Kč

Špona IMCOR se aplikuje na zarostlé nebo deformované nehty a působí tak, že vytváří soustavný tah na zarostlé okraje nehtu, které odtlačuje od poškozeného místa. Díky fyzikálnímu zákonu protitlaku se dlouhodobým nošením koriguje bolestivé poškození a nastává okamžitá úleva. Po absolvování léčby dochází k obnovení správného růstu nehtů.

Špona při zakoupení pedikúry 400 Kč
Špona bez pedikúry 550 Kč

Klasická suchá pedikúra probíhá tak, že se na nohy nanese změkčovadlo, poté se odstraní otlaky a přebytečná kůže pomocí pilníků, ošetří se kůžičky, nanese se peeling a nakonec následuje záverečný krém s lehkou masáží.


Jednorázové ošetření


690 Kč

Permanentka 5 ošetření


2.950 Kč

Tato metoda v sobě snoubí výhody klasické suché i mokré pedikúry. Po napaření nohou ve vaničče se používá  k odstranění ztvrdlé kůže skalpel,  upraví se nehty a kůžičky,  na konec se noha ošetří podologickým přístrojem. 


Jednorázové ošetření


590 Kč

Permanentka 5 ošetření


2.450 Kč